Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.

PİRAMİT MENKUL KIYMETLER A.Ş.    piramit@piramitmenkul.com
  0 212 293 95 00

piramit-hakkinda-slayt

PİRAMİT MENKUL KIYMETLER A.Ş.

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş., 1991 yılında sermaye piyasasında faaliyetine başlamıştır. Kurumumuz, kuruluş aşamasından bugüne kadar istikrarlı büyüyerek sermayesini 1000 TL.'den 4 milyon TL.'ye çıkartmıştır. Bünyesinde 2 şube, 5 irtibat bürosu, 35 uzman kadrosu ve 8700'ü aşan Takasbank'a kayıtlı müşteri portföyü ile Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. sermaye piyasasının seçkin kurumları arasına girmiştir. Müşteri odaklı yaklaşımı ile Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.'nin en önemli özelliği açılan müşteri hesaplarının süreklilik göstermesidir. Sermayenin tabana yayılması sürecinde merkez dışı örgütlerini Türkiye geneline taşımayı amaçlayan Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.'nin açtığı şube ve irtibat büroları tarihlere göre şöyledir:

  • Şişli Şubesi 1996
  • Balıkesir İrtibat Bürosu 2008

Ayrıca teknolojinin olanaklarını kullanarak 2000 yılı içersinde internet üzerinden alım-satım işlemlerini başlatarak sunduğu hizmeti yaygınlaştırmış, yatırımcıların piyasa verilerine doğrudan ulaşmasını sağlayacak Piramit-Online sistemini kurmuştur.

Yatırımlarına devam eden Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. 2000 Nisanında Genel Müdürlüğünü Taksim'deki kendi binasına taşınmıştır. Merkezimiz 1000 m2'lik alanı, modern altyapısı ve teknolojisiyle birlikte verdiğimiz hizmetin kalitesini yükseltecektir. Önümüzdeki dönemlerde yatırım fonları kurmayı, yurtiçindeki şube ağını zenginleştirmeyi hedefleyen Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. gücünü müşteri memnuniyetinden almaktadır.

işlem-hacmi

sermaye-gelisimi

piramit-logo

BIST Hisse Senedi ve Tahvil Piyasası verileri en az 15 dakika gecikmelidir.
BIST isim ve logosu Koruma Marka Belgesi altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirelemez.
BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST ye ait olup tekrar yayınlanamaz .
BIST verileri FOREKS tarafından sağlanmaktadır.

 

ADRES BİLGİLERİ

Gümüşsuyu mah. İnönü cad.

Işık Apt. No: 53 Kat:5 Daire:9-10 Beyoğlu/İstanbul

Tel:(0212) 293 95 00 Fax: (0212) 293 95 60

Email: piramit@piramit.com Website: www.piramit.com


Risk Açıklaması; Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. web sitesinde yer alan her türlü bilgi, yorum ve değerlendirmeler hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. tarafından, karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bilgiler yatırımcılar tarafından danışmanlık faaliyeti olarak kabul edilmemeli ve yatırım kararlarına esas olarak alınmamalıdır. Bu bilgiler, belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte ve bu yönde herhangi bir şekilde taahhüt veya garantimiz bulunmamaktadır. Bu itibarla, bu sayfalarda yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan hususlar hakkında herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Gerek bu yayındaki, gerekse bu yayında kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu yayındaki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. sorumlu tutulamaz.