Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.

PİRAMİT MENKUL KIYMETLER A.Ş.    piramit@piramitmenkul.com
  0 212 293 95 00

piramit-hakkinda-slayt

GENEL HÜKÜMLER

1. Emir İletimi

Elektronik ortamda emir iletiminin sağlanması için Alım Satım ve Piramit Online sözleşmesinin eksiksiz doldurulması gereklidir. Sözleşme kurumumuza ulaştıktan sonra hesap açılacak ve şifre kişiye özel olarak hesap sahibine ulaştırılacaktır. Alım emir limitimiz T bakiyeniz ve kredi limitiniz ile sınırlandırılmıştır. Satım emirleri için program T günü hisse miktarı ile sınırlandırılmıştır. T günü mevcut olmayan hissenin satım emri verilemez.

2. Emir Takibi - İşlemlerin Gerçekleştirilmesi

Müşteri tarafından elektronik ortamda iletilen emirler elektronik ortamda borsaya iletildikten sonra müşteri ekranında emir izleme alt menüsünde emrin iletildiğine dair "Broker'a İletildi" ibaresi görülecektir. Emir Müşteri numarası ile borsaya iletildiğinden, emir gerçekleştiği anda yine müşteri ekranında "Gerçekleşti" ibaresi görülecektir. Müşteri verdiği emri SPK mevzuatına uygun olarak bölebilir ve iyileştirebilir. Müşteri verdiği emir ile sorumlu olduğundan dolayı tasfiye edemez.

3. Bilgisayar Ağı - Beklenmedik Durum Planı

Sistem Web Microsoft Internet Information Server ile desteklenmektedir. Veri SSL şifreleme güvenlik sistemi ve dışarıdan müdahelere karşı firewall sitemizin güvenliğini sağlamaktadır. Verilen emirlerin ve sonuçlarının yedeği alınarak saklanmaktadır. Bilgisayar ağında meydana gelebilecek sorunlar karşısında müşterilerimiz telefon aracılığı ile bize ulaşıp alım satım emirlerini gerçekleştireceklerdir.

4. Borsa ve Piyasa Bilgileri

Web sitemizde günlük ve haftalık yorum ile öneriler bulunmaktadır. Piramit Menkul Kıymetler bilgilerin doğruluğunu ve yeterliliğini garanti edemez,hata ve eksiklerden dolayı sorumlu tutulamaz.Değerlendirme ve yorumlar yatırımcılar tarafından bilgi edinme amacı ile kullanılır.

piramit-logo

BIST Hisse Senedi ve Tahvil Piyasası verileri en az 15 dakika gecikmelidir.
BIST isim ve logosu Koruma Marka Belgesi altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirelemez.
BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST ye ait olup tekrar yayınlanamaz .
BIST verileri FOREKS tarafından sağlanmaktadır.

 

ADRES BİLGİLERİ

Gümüşsuyu mah. İnönü cad.

Işık Apt. No: 53 Kat:5 Daire:9-10 Beyoğlu/İstanbul

Tel:(0212) 293 95 00 Fax: (0212) 293 95 60

Email: piramit@piramit.com Website: www.piramit.com


Risk Açıklaması; Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. web sitesinde yer alan her türlü bilgi, yorum ve değerlendirmeler hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. tarafından, karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bilgiler yatırımcılar tarafından danışmanlık faaliyeti olarak kabul edilmemeli ve yatırım kararlarına esas olarak alınmamalıdır. Bu bilgiler, belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte ve bu yönde herhangi bir şekilde taahhüt veya garantimiz bulunmamaktadır. Bu itibarla, bu sayfalarda yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan hususlar hakkında herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Gerek bu yayındaki, gerekse bu yayında kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu yayındaki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. sorumlu tutulamaz.