Sermaye Piyasası Kurulu lisanslarına sahip uzman kadromuz, güçlü özkaynağımız ve yetki belgelerimize dayanarak aracılık ettiğimiz çeşitli ürünlerimiz ile Sermaye Piyasasında faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

 

Piramit Menkul Kıymetler olarak faaliyetlerimize 1991 yılında başladık. Bugün, 34 kişilik Sermaye Piyasası Kurulu lisanslarına sahip uzman kadromuz, 20 Milyon TL özkaynağımız ve yetki belgelerimize dayanarak aracılık ettiğimiz çeşitli ürünlerimiz ile Sermaye Piyasasında faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

 

Hizmetlerimizi, merkez/merkez dışı örgütlerimiz, internet şube ve mobil uygulama kanallarından sürdürmekteyiz.

 

Piramit Menkul Kıymetler olarak işlem aracılığı, bireysel portföy yöneticiliği, yatırım danışmanlığı, kurumsal finansman faaliyetleri (en iyi gayret aracılığı suretiyle halka arza aracılık, birleşme, satın alma, şirket değerlemesi vb.) ile sınırlı saklama alanlarında aracılık hizmetlerini müşterilerimize yüksek standartlarda sunmaktayız.

 

Teknolojik yatırımlarımızı 2015 yılından bu yana sürekli geliştirerek müşterilerimize daha hızlı ve güvenilir işlem yapma imkanı sağlıyoruz. Bu konuda en önemli adımı öncü kurumlardan birisi olarak sunucularımızı Borsa İstanbul'un Birincil Veri Merkezi'ne (Kolokasyon) taşıyarak yaptık. Bu yatırımımız sayesinde sunucularımızı Borsa sistemleri ile aynı lokasyonda bulundurma ayrıcalığına sahibiz ve işlemlerinizi en hızlı ve en güvenli şekilde Borsaya doğrudan iletebilmekteyiz. Geliştirdiğimiz yazılımlarla size uygun algoritma ve yüksek hızlı işlem (HFT) taleplerinize yardımcı oluyoruz.

 

Hedefimiz, sürekli gelişen hizmet ve ürün altyapımız ile müşterilerimize en doğru, kaliteli ve hızlı hizmeti sunmaktır. Sermaye yapımızı, hizmet veren personelimizi, ürün ve standartlarımızı bu doğrultuda geliştirerek en iyisini yapmayı hedefliyoruz.
 

  Piramit Menkul Kıymetler Sunumu