Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.

PİRAMİT MENKUL KIYMETLER A.Ş.    piramit@piramitmenkul.com
  0 212 293 95 00

Yatırım Danışmanlığı

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş., Sermaye Piyasası Mevzuatı çerçevesinde sahip olduğu Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesi ve güçlü kadrosu ile sermaye piyasalarında 24 yılın üzerinde tecrübesiyle müşterilerine yerel ve küresel anlamda yatırım danışmanlığı faaliyetinde bulunmaktadır. Şirketimiz müşterileri ile imzaladığı Yatırım Danışmanlığı Sözleşmesi çerçevesinde müşterilerini tanır, müşteri risk ve getiri tercihlerine göre müşterilerinin özel finansal ölçütler ve hedefler konmuş yatırımları hususundaki gelişmeleri takip eder ve müşterilerini düzenli olarak veya özel ihtiyaç gerektiği zamanlarda sözlü olarak ve/veya telefon, faks, elektronik posta ile bilgilendirir. Şirketimiz Yatırım Danışman(lar)ı kurum bünyesindeki Araştırma, Kurumsal Finansman ve (Sermaye Piyasası Kurulu’na yetki belgesi sahibi olmak için başvuruya hazırlandığımız) Portföy Yönetimi Bölümleri Uzmanları ile dinamik sosyal, siyasal ve ekonomik olaylar hakkında görüş alışverişi için sürekli olarak temas halindedirler

piramit-logo

BIST Hisse Senedi ve Tahvil Piyasası verileri en az 15 dakika gecikmelidir.
BIST isim ve logosu Koruma Marka Belgesi altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirelemez.
BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST ye ait olup tekrar yayınlanamaz .
BIST verileri FOREKS tarafından sağlanmaktadır.

 

ADRES BİLGİLERİ

Gümüşsuyu mah. İnönü cad.

Işık Apt. No: 53 Kat:5 Daire:9-10 Beyoğlu/İstanbul

Tel:(0212) 293 95 00 Fax: (0212) 293 95 60

Email: piramit@piramit.com Website: www.piramit.com


Risk Açıklaması; Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. web sitesinde yer alan her türlü bilgi, yorum ve değerlendirmeler hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. tarafından, karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bilgiler yatırımcılar tarafından danışmanlık faaliyeti olarak kabul edilmemeli ve yatırım kararlarına esas olarak alınmamalıdır. Bu bilgiler, belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte ve bu yönde herhangi bir şekilde taahhüt veya garantimiz bulunmamaktadır. Bu itibarla, bu sayfalarda yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan hususlar hakkında herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Gerek bu yayındaki, gerekse bu yayında kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu yayındaki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. sorumlu tutulamaz.